Využite filter hodín a nájdite rýchlo a ľahko hodiny, ktoré hľadáte!

Print
Print
Hour Hall Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
07:00 Small Hall 07:45 - 8:45
Functional Training with Cvičisko - OH

Jakub Reservation
07:15 - 08:15
Pilates - OH

Hellena Reservation
07:45 - 8:45
Functional Training with Cvičisko - OH !
júl Miro // Jakub

Miro P. Reservation
07:00 - 8:00
Sunrise Vinyasa Yoga BEG/INT - !
OH // kapacita max.12 ľudí

Nati Reservation
07:45 - 8:45
Functional Training with Cvičisko - OH

Cvičisko Reservation
Hall 07:00 - 08:00
Ashtanga Yoga - OH

Nati Reservation
07:00 - 08:00
Sunrise Vinyasa Yoga BEG/INT - OH

Nati Reservation
07:00- 08:00
Ashtanga Yoga - OH

Nati Reservation
07:15 - 8:15
Pilates - OH

Hellena Reservation
07:00 - 08:00
Ashtanga Yoga - OH

Nati Reservation
08:00 Small Hall 08:30-9:30
Astanga Yoga - Basics - OH

Nati Reservation
Hall
09:00 Small Hall
Hall 09:00 - 10:00
Body Forming - OH

Natália Reservation
09:00 - 10:00
Pilates - OH

Hellena Reservation
09:00 - 10:00
Body Forming - OH

Natália Reservation
09:00 - 10:00
Pilates - OH

Hellena Reservation
09:00 - 10:00
Body Forming - OH

Natália Reservation
10:00 Small Hall 10:00- 11:00
Latino Fusion - OH

Dee Reservation
10:10 - 10:55
Dance Kids 2-5y. - OH

Natália Reservation
10:10 - 10:55
Dance Kids 2-5y. - OH

Natália Reservation
Hall 10:30 - 11:30
Individuálna hodina - !
Stála rezervácia Monika+Matúš
10:05 - 11:05
Latino Fit Dance - OH

Dee Reservation
10:05 - 11:05
Gravidyoga - OH/Kurz

Katka Reservation
10:05 - 11:05
Latino Fit Dance - OH

Dee Reservation
11:00 Small Hall 11:00 - 12:00
Street Dance Kids - OH !
od 6 rokov

Aron MITU Reservation
11:00 - 12:00
Street Dance Kids - OH !
od 6 rokov

Aron MITU Reservation
Hall 11:00 - 12:00
Gravidyoga - OH/Kurz

Katka Reservation
11:10 - 12:10
Individuálna hodina - !
Stála rezervácia Monika + Matúš
12:00 Small Hall 12:00 - 13:00
Individuálna hodina - !
20.7. Aron
Hall
13:00 Small Hall
Hall
14:00 Small Hall 14:30 - 15:00
Individuálna hodina - !
Alex (stála rezervácia) zrušené do 15.8.2018 !
Hall 14:00 - 15:00
rezervácia sály LLPPS - !
24.7. Tamarka S + Lucka
14:00 - 15:00
rezervácia sály LLPPS - !
25.7. Tamarka S. + Lucka D.
15:00 Small Hall 15:00 - 16:00
Individuálna hodina - !
Alex (stála rezervácia) zrušené do 15.8.2018 !
Hall 15:00 - 16:00
rezervácia sály LLPPS - !
24.7. Tamarka S + Lucka D.
15:00 - 16:00
rezervácia sály LLPPS - !
25.7. Tamarka S. + Lucka D.
16:00 Small Hall 16:00 - 16:45
Dance Training for children 3-5y. - OH !
45 min. // Júl Natália

Natália Reservation
16:00 - 17:00
Ballet for Children from 5y. - OH

Patrícia Reservation
16:00 - 17:00
Individuálna hodina - !
27.7. Peťka V.
Hall 16: 30 - 17:00
Lollipops - !
uzatvorená hodina / 90.min

Lucia D.
16:30 - 17:30
Lollipops - !
90 min. // uzatvorená hodina

Lucia D.
16:00 - 17:00
Sexy heels vol.2 Filip Jankovič - !
22.7.
17:00 Small Hall 17:00 - 18:00
Jazz Basic Kids - OH

Patrícia Reservation
17:00 - 18:00
JTRE - !
Súkromná hodina

Nati Reservation
17:00 - 18:00
Jazz Basic Kids - OH

Paťa Reservation
17:00 - 18:00
Ballet for Children from 5y. - OH

Petra Reservation
17:05 - 18:05
Ballet INT II - OH !
22.7. FUSION ZRUSENY// 22.7. BALET INT II - 60min

Evka Reservation
Hall 17:00 - 18:00
Lollipops - !
uzatvorená hodina / 90.min

Lucia D.
17:00 - 18:00
Pilates - OH

Hellena Reservation
17:30 - 18:00
Lollipops - !
90 min. // uzatvorená hodina

Lucia D.
17:00 - 18:00
Sun/Moon Yoga BEG/INT - OH

Nati Reservation
17:00 - 17:30
Sexy heels vol.2 Filip Jankovič - !
22.7.
18:00 Small Hall 18:05 - 19:05
Hip Hop - OH

Adel Reservation
18:05 - 19:05
Dance Yoga - OH

Alex Reservation
18:05 - 19:05
Hip Hop - OH

Adel Reservation
18:05 - 18:50
Dance Training for children 3-5y. - !
45 min. // Júl Natália

Natália Reservation
18:05-19:05
Dance Yoga - OH

Alex Reservation
18:10 - 19:10
Street Dance Adults - OH

Aron MITU Reservation
Hall 18:05 - 19:05
Broadway Jazz - OH

Lucia Reservation
18:05-19:05
Reggaeton - OH

Dee Reservation
18:05 - 19:05
Contemporary Intermediate - OH

Lucia D.
18:10-19:10
Individuálna hodina - !
26.7. Dominika CH.
18:05 - 19:05
Fusion - OH

Pauli Reservation
18:05 - 19:05
Stretch Yoga - OH

Alex Reservation
19:00 Small Hall 19:10 - 20:10
Ballet INT - OH

Barbora Reservation
19:10 - 20:10
Reggae Dancehall - OH

Aron MITU Reservation
19:10 - 20:10
Dancehall Ladies - OH

Aron MITU Reservation
19:15 - 20:15
Salsa Solo - OH

Dee Reservation
Hall 19:10 - 20:10
Port De Bras - OH

Hellena Reservation
19:10 - 20:10
New Style Hustle - OH

Monika a Matúš Reservation
19:10-20:10
Ballet BEG - OH

Barbora Reservation
19:15-20:15
Port De Bras - OH

Hellena Reservation
19:10 - 20:10
Ballet BEG - OH

Barbora Reservation
19:10-20:10
Modern Dance for Adults - OH

Alex Reservation
20:00 Small Hall 20:15-21:15
Lyrical Jazz INT - OH

Dominika Reservation
20:15- 21:15
Heels Choreo -

Pauli Reservation
20:15- 21:15
Lyrical Jazz BEG - OH

Dominika Reservation
20:15 - 21:15
Street Dance Adults - OH

Aron MITU Reservation
20:20 - 21:20
Reggaeton - OH

Dee Reservation
Hall 20:15- 21:15
Dance Box -

Simona Reservation
20:15- 21:45
Special class - Veronika Lajdova - !
24.7.
20:15-21:15
Strong by Zumba® - OH

Kristína Reservation
20:15 - 21:15
Sunday Vinyasa Yoga BEG/INT - OH

Nati Reservation

 


 

Signs used in the schedule:


Courses (lessons are following each other):
Level beginner- BEG
Level intermediate - INT
Level advanced - ADV
Level professional - PRO
Lessons without following each other :
Open Hour- OH