Využite filter hodín a nájdite rýchlo a ľahko hodiny, ktoré hľadáte!

Print
Print
Hour Hall Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
07:00 Small Hall 07:45 - 8:45
Functional Training - OH

Jakub Reservation
07:15 - 08:15
Pilates - OH

Hellena Reservation
07:45 - 8:45
Functional Training - OH

Jakub Reservation
07:00 - 8:15
Sunrise Vinyasa Yoga BEG/INT - !
75 min. OH // kapacita max.12 ľudí

Nati Reservation
07:45 - 8:45
Functional Training - OH !
Dušan

Cvičisko Reservation
Hall 07:00 - 08:15
Ashtanga Yoga - OH !
75 min. lekcia

Nati Reservation
07:00 - 8:15
Sunrise Vinyasa Yoga BEG/INT - OH !
75 min. lekcia

Nati Reservation
07:00- 08:15
Ashtanga Yoga - OH !
75 min. lekcia

Nati Reservation
07:15 - 8:15
Pilates - OH

Hellena Reservation
07:00 - 08:15
Ashtanga Yoga - OH !
75 min. lekcia

Nati Reservation
08:00 Small Hall 08:30-9:45
Astanga Yoga - Basics - OH !
75 min. lekcia

Nati Reservation
Hall
09:00 Small Hall 09:30 - 10:30
Pilates - OH

Richard Reservation
Hall 09:00 - 10:00
Body Forming - OH

Natália Reservation
09:00 - 10:00
Pilates - OH

Hellena Reservation
09:00 - 10:00
Body Forming - OH

Natália Reservation
09:00 - 10:00
Pilates - OH

Hellena Reservation
09:00 - 10:00
Body Forming - OH

Natália Reservation
09:30 - 10:30
Lyrical Jazz - OH

Dominika Reservation
09:00 - 10:00
Rezervácia sály (workshop) - !
18.11. workshop ( Hellena B.)
10:00 Small Hall 10:00- 11:00
Latino Fusion - OH

Dee Reservation
10:10 - 10:55
Dance Kids 2-5y. - OH

Natália Reservation
10:10 - 10:55
Dance Kids 2-5y. - OH

Natália Reservation
10:35 - 11:20
Dance Kids 2-5y. - OH

Vanesa Reservation
Hall 10:05-10:55
Aftebirth Yoga - Kurz !
Kurz

Katka
10:30 - 11:30
Individuálna hodina - !
Stála rezervácia Monika+Matúš
10:05 - 11:05
Latino Fit Dance - OH

Dee Reservation
10:05 - 11:05
Gravidyoga - OH/Kurz

Katka Reservation
10:05 - 11:05
Latino Fit Dance - OH

Dee Reservation
10:35-11:35
Stretch Yoga - OH

Alex Mimeza Reservation
10:00 - 11:00
Rezervácia sály (workshop) - !
18.11. workshop ( Hellena B.)
11:00 Small Hall 11:40 - 12:40
Dance Training for children from 6y. - OH

Veronika Š. Reservation
Hall 11:00 - 12:00
Gravidyoga - OH/Kurz

Katka Reservation
11:10 - 12:10
Individuálna hodina - !
Stála rezervácia Monika + Matúš
11:40 - 12:40
Modern Dance - OH

Alex Mimeza Reservation
11:00 - 12:00
Rezervácia sály (workshop) - !
18.11. workshop ( Hellena B.)
12:00 Small Hall 13:00-14:00
Rezervácia sály - !
stála rezervácia: Alex // CHS 18
Hall 12:00 - 13:00
Rezervácia sály (workshop) - !
18.11. workshop ( Hellena B.)
13:00 Small Hall 13:00 - 14:00
prenájom sály - !
Stála rezervácia - Alex
Hall 14:00 - 15:00
tréning LLPPS- duo - !
Marina (Riesa) // 17.11. zrušené // 17.11. workshop ( Hellena B.)
13:00 - 14:00
Rezervácia sály (workshop) - !
18.11. workshop ( Hellena B.)
14:00 Small Hall 14:30-15:00
ind. hodina LLPPS Hip Hop - !
stála rezervácia: Sofia + Sofia K.
14:30-15:00
Individuálna hodina - !
stála rezervácia: Alex + Jian
14:00 - 14:30
prenájom sály - !
Stála rezervácia - Alex
Hall 14:30 - 15:00
rezervácia sály LLPPS - !
stála rezervácia: Lucia D.
14:30 - 15:00
Individuálna hodina LLPPPS - Hip Hop - !
Miška T. + Sofia R.
14:30 - 15:00
rezervácia sály LLPPS - !
stála rezervácia: Lucia D. / Tamarka + Natálka
14:00 - 15:30
LLPPS - !
Marina // 17.11. workshop ( Hellena B.)
14:00 - 15:00
Rezervácia sály (workshop) - !
18.11. workshop ( Hellena B.)
15:00 Small Hall 15:00 - 16:00
Stála rezervácia sály - LLPPS Hip Hop - !
Stála rezervácia sály Sofia R.
15:00 - 16:00
Dance Training for Children (5-7 y.) - Kurz

Alex Mimeza
15:00 - 16:00
ind. hodina LLPPS Hip Hop - !
Stála rezervácia: Sofia + Sofia K.
15:00 - 16:00
Individuálna hodina - !
stála rezervácia: Alex + Jian
15:00 - 16:00
Dance Training for Children (5-7 y.) - Kurz

Alex Mimeza
Hall 15:00 - 16:00
rezervácia sály LLPPS - !
stála rezervácia: Lucia D.
15:00 - 16:00
Individuálna hodina LLPPS - Hip Hop - !
MIška T. + Sofia R.
15:00 - 16:00
rezervácia sály LLPPS - !
stála rezervácia: Lucia D. / Tamarka + Natálka
15:30 - 16:30
LOLLIPOPS Hip Hop - !
15:30 - 17:00 INT

Sofia
15:00 - 16:00
Rezervácia sály (workshop) - !
17.11. workshop ( Hellena B.)
15:30-17:00
Ballet INT II - OH !
9.12. zatvorené

Barbora Reservation
16:00 Small Hall 16:00 - 17:00
Ballet for Children from 5y. - OH

Paťa Reservation
16:05 - 17:05
Dance Training for Children (7-9 y.) - Kurz

Alex Mimeza
16:00 - 17:00
Ballet for Children from 5y. - OH

Paťa Reservation
16:00 - 16:45
Dance Training for children 3-5y. - OH !
45 min.

Veronika Reservation
16:05 -17:05
Dance Training for Children (7-9 y.) - Kurz

Alex Mimeza
16:00 - 17:00
Rezervácia sály - !
11.11. Aron
Hall 16: 00 - 17:00
Lollipops - !
DVK choreo

Lucia D.
16:00 - 17:00
Street Dance Kids - Kurz

Aron MITU
16:00 - 17:00
Lollipops - !
DVK Jazz

Lucia D.
16:00 - 17:00
Street Dance Kids - Kurz

Aron MITU
16:30 - 17:00
LOLLIPOPS Hip Hop - !
15:30 - 17:00 INT

Sofia
16:00 - 17:00
Rezervácia sály (workshop) - !
17.11. workshop ( Hellena B.)
17:00 Small Hall 17:05- 18:05
Jazz Basic Kids - Kurz

Paťa Reservation
17:10 - 18:10
Stretch Yoga - OH

Alex Reservation
17:05 - 18:05
Jazz Basic Kids - Kurz

Paťa Reservation
17:05 - 18:05
Sun/Moon Yoga BEG/INT - OH

Nati Reservation
17:10 - 18:10
Pilates - OH !
16.11. Richard

Hellena Reservation
17:35-18:35
Fusion - OH !
9.12. zatvorené // 18.11.,25.11. Sofia R.

Pauli Reservation
Hall 17:00 - 17:30
Lollipops - !
DVK Choreo // od 17:30 JVK Choreo

Lucia D.
17:05 - 18:05
LOLLIPOPS Hip Hop INT -

Sofia
17:00- 17:30
Lollipops - !
DVK Jazz // od 17:30 JVK Jazz

Lucia D.
17:05-18:05
JTRE - !
súkromná hodina Yoga - Liana

Reservation
17:00 - 18:05
LOLLIPOPS Hip Hop - !
17:05 - 18:05 BEG

Sofia
17:00 - 18:00
Rezervácia sály (workshop) - !
17.11. workshop ( Hellena B.)
17:05 - 18:35
Rezervácia sály LLPPS (Marína) - !
od 14.10.-18.11.18
18:00 Small Hall 18:10-19:10
Hip Hop INT - Kurz

Adel
18:15 - 19:15
LOLLIPOPS Hip Hop BEG - OH

Sofia
18:10-19:10
Hip Hop INT - Kurz

Adel
18:10-19:10
Ballet INT - Kurz

Evka
18:15 - 19:15
LOLLIPOPS Hip Hop - !
Poppin

Ferdžo
18:55- 19:55
Salsa Solo - OH !
9.12. zatvorené

Dee Reservation
Hall 18:00 - 19:00
Lollipops - !
DVK Choreo // od 17:30 JVK Choreo

Lucia D.
18:10-19:10
Ballet BEG - Kurz

Marína
18:00 - 19:00
Lollipops - !
JVK Jazz

Lucia D.
18:15-19:15
New Style Hustle - OH

Monika a Matúš Reservation
18:10-19:10
Ballet BEG - Kurz

Marína
18:00 - 19:00
Rezervácia sály (workshop) - !
17.11. workshop ( Hellena B.)
18:40 - 19:55
Sunday Vinyasa Yoga BEG/INT - !
75 min. // 9.12. zatvorené

Nati Reservation
19:00 Small Hall 19:15-20:15
Hip Hop BEG - Kurz

Adel
19:20 - 20:20
Vogue - OH

Monika Reservation
19:15-20:15
Hip Hop BEG - Kurz

Adel
19:15-20:15
Port De Bras - OH

Hellena Reservation
19:20 - 20:20
Dancehall Ladies - OH

Aron MITU Reservation
Hall 19:15-20:15
Ballet INT - Kurz

Evka
19:15-20:15
Port De Bras - OH

Hellena Reservation
19:15-20:15
Afro Fusion - OH !
do konca decembra s Adyou!

Denisa Reservation
19:20 - 20:20
Reggaeton - OH

Dee Reservation
19:15-20:15
Hip Hop - OH !
Choreo

Sofia Reservation
19:00 - 20:00
Rezervácia sály (workshop) - !
17.11. workshop ( Hellena B.)
20:00 Small Hall 20:20 - 21:20
Dance Box - OH

Simona Reservation
20:25 - 21:25
Heels Choreo -

Pauli Reservation
20:20-21:20
Dance Box - !
od 28.11. ! // 14.11. Dominika Ch.// 21.11. Aron

20:20- 21:20
Dancehall - OH

Aron MITU Reservation
20:25 - 21:25
Fusion - OH !
16.11.,23.11. Sofia R.

Pauli Reservation
Hall 20:20 - 21:20
Slovak Folk Dance - Kurz

Fero a Barborka
20:20 - 21:20
Contemporary Master Class - OH

Johny Reservation
20:20- 21:20
Broadway Jazz - OH

Veronika Š. Reservation
20:25-21:25
Samba Solo - OH

Dee Reservation
20:20 - 21:20
Afro Fusion - !
do konca decembra s Adyou!

Denisa Reservation
20:00 - 21:00
Reggaeton - OH !
9.12. zatvorené

Dee Reservation

 


SCHEDULE 2018/19

Signs used in the schedule:


Courses (lessons are following each other):
Level beginner- BEG
Level intermediate - INT
Level advanced - ADV
Level professional - PRO
Lessons without following each other :
Open Hour- OH