New Style Hustle

New Style Hustle je spoločenský párovy tanec, ktorý vychádza z klasického Hustlu, ktorý vznikol počas disko éry v 70. rokoch v NYC.

New Style Hustle predstavuje inovaciu tohto pároveho tanca, pričom umožnuje vkladanie pohybov z iných tanečných štylov a tým vytvará každý tanec originálnym a svojským.
Tancuje sa na klubovú hudbu od diska, cez house až po súčastný pop či R’n’B, čo robí z tohto tanca univerzálny párový tanec, ktorý si spoločne v páre viete užiť v klube či na ktorejkoľvek tanečnej párty. Tanec teda môže byť pomalý a romantický ale aj veľmi rýchly a energický. Zakladateľ tohto tanca, Jeff Selby, vždy hovorí, že hlavnou myšlienkou New Style Hustlu je vedieť si zatancovať s hocikým, hocikde a na akúkoľvek hudbu bez zbytočných pravidiel, či zložitých krokov. Tanec preto dáva veľkú voľnosť a priamo navádza k vlastnej kreativite, čo vytvára každy tanec jedinečný a s rôznou príchuťou v závislosti od páru, ktorý ho tancuje.Tanec New Style Hustle Bratislava v Riverpark Dance School


Vyskúšajte u nás hodiny tanca New Style Hustle! V ponuke je aj hip hop alebo kurz baletu a iné zaujímavé tanečné kurzy, otvorené hodiny a rôzne cvičenia.