Využite filter hodín a nájdite rýchlo a ľahko hodiny, ktoré hľadáte!

Tlač
Tlač
Čas Sála Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
07:00 Malá sála 07:45 - 8:45
Kruhový Tréning - OH

Miro P. Rezervovať
07:15 - 08:15
Pilates - OH

Hellena Rezervovať
07:30 - 8:30
Kruhový Tréning - OH

Miro P. Rezervovať
07:15 - 8:15
Pilates - OH

Hellena Rezervovať
Veľká sála 07:00 - 08:00
Ashtanga Yoga - OH

Nati Rezervovať
07:00 - 08:00
Sunrise Vinyasa Yoga BEG/INT - OH

Nati Rezervovať
07:00- 08:00
Ashtanga Yoga - OH

Nati Rezervovať
07:00 - 08:00
Sunrise Vinyasa Yoga BEG/INT - OH !
Súkromná hodina pre J&T

Nati
07:00 - 08:00
Ashtanga Yoga - OH

Nati Rezervovať
08:00 Malá sála 08:30 - 09:30
Funkčný tréning s Cvičiskom - OH

Cvičisko Rezervovať
08:30-9:30
Ashtanga Yoga Basics - OH

Nati Rezervovať
08:00 - 9:00
Funkčný tréning s Cvičiskom - OH

Cvičisko Rezervovať
Veľká sála
09:00 Malá sála 09:05 - 10:05
Latino Fit Dance - OH

Dee Rezervovať
09:05 - 10:05
Latino Fit Dance - OH

Dee Rezervovať
09:30 - 10:30
Pilates - OH

Richard
Veľká sála 09:00 - 10:00
Body Forming - OH

Natália Rezervovať
09:00 - 10:00
Pilates - OH

Hellena Rezervovať
09:00 - 10:00
Body Forming - OH

Natália Rezervovať
09:00 - 10:00
Pilates - OH

Hellena Rezervovať
09:00 - 10:00
Body Forming - OH

Natália Rezervovať
09:30 - 10:30
Lyrical Jazz - OH

Dominika
10:00 Malá sála 10:10 - 10:55
Tanec deti 2-5r. - OH

Natália Rezervovať
10:00 - 11:00
Rezervácia sály - !
21.12. p. Bizoňová
10:10 - 10:55
Tanec deti 2-5r. - OH

Natália Rezervovať
Veľká sála 10:00 - 11:00
Individualna lekcia - !
Stála rezervácia Dee
10:05 - 11:05
Gravidjoga - OH/Kurz

Katka Rezervovať
10:35-11:35
Stretch Yoga - OH

Alex
11:00 Malá sála 10:30 - 11:30
Individuálna lekcia - !
Stála rezervácia Monika+Matúš
11:25 - 12:25
Reggae Dancehall - OH

Aron MITU
Veľká sála 11:00 - 12:00
Gravidjoga - OH/Kurz

Katka Rezervovať
11:00 - 12:00
Individuálna lekcia - !
20.12 Dee
11:40 - 12:40
Modern Dance pre dospelých - OH

Alex
12:00 Malá sála
Veľká sála 12:00 - 12:30
Individuálna lekcia - !
20.12. Dee
13:00 Malá sála 13:30 -14:00
Rezervácia sály - !
18.12 p. Bizoňová
13:00 - 14:00
Rezervácia sály LLPPS - !
Lollipops (stála rezervácia)
Veľká sála
14:00 Malá sála 14:00 - 14:30
Rezervácia sály - !
18.12 p. Bizoňová
14:00 - 15:00
Rezervácia sály LLPPS - !
Lollipops (stála rezervácia)
14:00 - 15:00
Waacking & HIP HOP Battle 16.12. -
Veľká sála 14:00 - 15:00
Waacking & HIP HOP Battle 16.12. -
15:00 Malá sála 15:00 - 16:00
Rezervácia sály - !
p. Bizoňová (stála rezervácia)
15:00 - 15:30
Rezervácia sály LLPPS - !
Lollipops (stála rezervácia)
15:00 - 16:00
Rezervácia sály - !
p. Bizoňová (stála rezervácia)
15:00 - 16:00
Waacking & HIP HOP Battle 16.12. -
Veľká sála 14:55 - 15:55
Jazz Basic deti - Kurz

Marína
15:00 - 16:00
Waacking & HIP HOP Battle 16.12. -
16:00 Malá sála 16:00 - 16:45
Tanečná príprava deti 3-5r. - OH !
18.12. Andrej S.// 45 min.

Patrícia Rezervovať
16:00 - 17:00
Jazz Basic deti - Kurz

Marína
16:00 - 17:00
Tanečná príprava pre deti (5-7r.) - Kurz

Alex
16:00 - 17:00
LOLLIPOPS Hip Hop - Kurz

Sofia
16:00 - 17:00
Tanečná príprava pre deti (5-7r.) - Kurz

Alex
16:00 - 17:00
Waacking & HIP HOP Battle 16.12. -
16:00 - 17:00
Balet deti od 5r. - OH

Paťa Rezervovať
Veľká sála 16:00 - 17:30
LOLLIPOPS DVK - !
Klasický tanec/ Classical Dance

Lucia D.
16:00 - 17:00
Street Dance deti - Kurz

Aron MITU
16:00 - 17:30
LOLLIPOPS DVK - !
Jazz

Lucia D.
16:00 - 17:00
Street Dance deti - Kurz

Aron MITU
16:00-17:30
LOLLIPOPS DVK - !
Choreo

Lucia/Marina
16:00 - 17:00
Waacking & HIP HOP Battle 16.12. -
16:00 - 17:30
Balet INT II INT - OH !
17.12. Martina P. // 90min.

Evka Rezervovať
17:00 Malá sála 17:05 - 18:05
Tanečná príprava pre deti (7-9r.) - Kurz

Marína
17:05-18:05
LOLLIPOPS Hip Hop - Kurz

Sofia
17:05-18:05
Tanečná príprava pre deti (7-9r.) - Kurz

Marína
17:05-18:05
LOLLIPOPS Hip Hop - Kurz

Sofia
17:05- 17:50
Tanečná príprava deti 3-5r. - OH !
15.12 Alex // 45 min.

Patrícia Rezervovať
17:00 - 18:00
Waacking & HIP HOP Battle 16.12. -
Veľká sála 17:35 - 18:00
LOLLIPOPS JVK - !
Klasický tanec/ Classical Dance

Lucia D.
17:05 - 18:05
Balet INT II - Kurz

Evka
17:35-18:35
LOLLIPOPS JVK - !
Jazz

Lucia D.
17:05 - 18:05
Sun/Moon Yoga BEG/INT - OH

Nati Rezervovať
17:35-18:35
LOLLIPOPS JVK - !
Choreo

Lucia/Marina
17:00 - 18:00
Waacking & HIP HOP Battle 16.12. -
17:30-18:00
Špičky - OH !
17.12. Martina P. // viac info na recepcii

Evka
18:00 Malá sála 18:10 - 19:10
Hip Hop INT - Kurz

Adel
18:05 - 19:05
LOLLIPOPS Hip Hop - Kurz

Sofia
18:10-19:10
Hip Hop INT - Kurz

Adel
18:10-19:10
Dance joga - OH

Alex Rezervovať
18:00 - 19:00
Waacking & HIP HOP Battle 16.12. -
18:10 - 19:10
Dancehall Ladies - OH

Aron MITU Rezervovať
Veľká sála 18:00 - 19:05
LOLLIPOPS JVK - !
Klasický tanec/ Classical Dance

Lucia D.
18:10-19:10
Reggaeton - OH

Dee Rezervovať
18:35-19:05
LOLLIPOPS JVK - !
Jazz

Lucia D.
18:10-19:10
Single Ladies INT - Kurz

Natália Glosiková
18:35-19:05
LOLLIPOPS JVK - !
Choreo

Lucia/Marina
18:00 - 19:00
Waacking & HIP HOP Battle 16.12. -
18:05 - 19:05
Waacking BEG - OH

Addy Rezervovať
19:00 Malá sála 19:15 - 20:15
Hip Hop BEG - Kurz

Adel
19:15-20:15
Balet INT - Kurz

Evka
19:15-20:15
Hip Hop BEG - Kurz

Adel
19:15 - 20:15
Reggae Dancehall - OH

Aron MITU Rezervovať
19:15 - 20:15
Afro Fusion - OH

Denisa Rezervovať
19:00 - 20:00
Waacking & HIP HOP Battle 16.12. -
Veľká sála 19:10 - 20:10
Balet BEG - Kurz

Marína
19:15-20:15
Single Ladies BEG - Kurz

Natália Glosiková
19:10-20:10
Balet BEG - Kurz

Marína
19:15-20:15
Port De Bras - OH

Hellena
19:00 - 20:00
Waacking & HIP HOP Battle 16.12. -
19:05 - 20:05
New Style Hustle - OH

Monika a Matúš Rezervovať
20:00 Malá sála 20:20-21:20
Vogue BEG - OH !
19.12. Rebecca Velvet

Monika Rezervovať
20:20-21:20
Hip Hop - OH

Ferdžo Rezervovať
20:20 - 21:20
Salsa Solo - OH

Dee Rezervovať
20:00 - 21:00
Waacking & HIP HOP Battle 16.12. -
20:20 - 21:20
Reggaeton - OH

Dee Rezervovať
Veľká sála 20:15- 21:15
Ľudové tance - Kurz

Fero a Barborka
20:20- 21:20
Latino Pop Dance - OH

Natália Glosiková Rezervovať
20:15-21:15
Dance Box - OH

Simona Rezervovať
20:20 - 21:20
Lyrical Jazz - OH

Lucia D. Rezervovať
20:00 - 21:00
Waacking & HIP HOP Battle 16.12. -
20:10 - 21:10
Sunday Vinyasa Yoga BEG/INT INT BEG - OH !
Padmini

Nati Rezervovať
21:00 Malá sála 21:00 - 22:00
Waacking & HIP HOP Battle 16.12. -
Veľká sála 21:00 - 22:00
Waacking & HIP HOP Battle 16.12. -
Riverpark Dance School ma nárok na zmeny v rozvrhu podľa potreby.
 
Použité skratky v rozvrhu:

Kurzy (jednotlivé lekcie na seba nadväzujú):
Úroveň začiatočník/ beginner – BEG
Úroveň mierne pokročilý/ intermediate – INT
Úroveň pokročilý/ advanced – ADV
Úroveň profesionál/ professional – PRO
Uzavreté hodiny pre deti/ základná umelecká škola – ZUŠ
Samostatné lekcie bez nadväznosti:
Otvorená hodina/ open hour – OH

Všeobecné pravidla pre návštevníkov tanečnej školy RIVERPARK DANCE SCHOOL