Addy


Addy sa tancu venuje od mala. Prešiel rôznymi tanečnými štýlmi od Ľudových tancov až po Hip-Hop.
K Hip-hopu sa prvý krát dostal v roku 1995, kedy začal trénovať vo Fredy´s dance group a neskôr v tanečnej skupine Different Colors.

Pred piatimi rokmi založil tanečnú skupinu v Modre z názvom ADT crew. V tomto období sa začal aktívne vzdelávať na workshopoch na Slovensku, Čechách /SDK EUROPE/ a zahraničí.

Posledné štyri roky sa Addy aktívne venuje tanečnému štýlu Waacking, v ktorom ma jedinečné zastúpenie na Slovensku.
Učil sa od lektorov Sabiny Škodovej, Ondreja Simona , Aus Ninja, Princess Lockeroo, Tyron Proctor, Yoshie, Waackeisha, 1G.
Nedávno sa stal ako jediný slovenský tanečník členom IHOW ( Imperial House Of Waacking), tento titul mu bol udelený samotným Tyronom Proctorom, legendárnym Soul Train tanečníkom.

Tanečný štýl Waacking sa snaží svojim študentom maximálne priblížiť a vysvetliť od základov tak aby ho tancovali a chápali správne. Zakladá si na pohybovej časti rovnako ako aj na histórií tohto tanečného štýlu.

Je organizátorom tanečného battle Slovak waacking & hip-hop battle.
Zakladateľ komunity The Slovak Waackers a tiež porotca a víťaz mnohých Wacckingových battlov a súťaží.
Za všetky spomenieme aspoň SDK Europe – showcase s Princess Lockeroo, Street Life Jam 2013 – waacking battle – 1.miesto, Street Life Jam 2014 – porotca, Urban Dance Camp( winter edition) /Maďarsko – funkstyle battle – 3 vs. 3 – 1.miesto