Veronika L.


Veronika sa tancu venuje 12 rokov. Začínala s Hip Hopom v tanečnej skupine M.A.G., ktorú momentálne už šiesty rok aj vedie. Neskôr sa začala učiť od uznávaných tanečníkov a choreografov z celého sveta. Dva roky pôsobila v tanečnej skupine Just*Crew ako tanečníčka a choreografka s ktorou sa stala majsterkou Slovenska v Hip Hop formáciách v roku 2012. So svojou skupinou M.A.G. alebo “MAGicalCREW” získala mnoho ocenení, ako napríklad 2.miesto na súťaži World Of Dance Netherlands 2014 a World Of Dance Germany Qualifier 2015 čím sa kvalifikovali na celosvetové finále World Of Dance Finals 2015 v Los Angeles, kde mala možnosť prezentovať svoju prácu. Sú taktiež aj víťazkami Tanečnej skupiny roku 2015 v kategórií Hip-hop EDA Show.
Pravidelne sa vzdeláva na workshopoch v Európe.

Veronika pôsobila ako lektorka V Riverpark Dance School, Moving Dance Connection, Move that park, Core Dance Festival, Hip Hop meeting v CZ a Meet the Dance. Vyučovala tiež v Touchée, Moves Amsterdam, Global dance centre, Urban Academy v Holandsku. 

Za svoju najväčšiu inšpiráciu však považuje hudbu ako takú lebo práve tá udáva tanečníkovi smer a otvára nové možnosti.

V Riverpark Dance School učí Veronika Choreo Hip hop Master Class - zmyselný tanečný šýl inšpirovaný contemporary, poppingom a experimentalom.